شرکت کویر مقوای اردستان (سهامی خاص) درسال 1395 هجری شمسی در شمال شرقی استان اصفهان در شهر زواره با مساحت حدود 150/000 متر مربع تاسیس و در تیر ماه سال 1400 با اتکا به توانمندی نیرو های متخصص داخلی و استفاده از تجهیزات تمام اتوماتیک و تکنولوژی روز دنیا به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشتاز انواع مقوای دوپلکس و تریپلکس با ظرفیت 300 تن در روز به بهره برداری رسید .

از مزایای رقابتی شرکت میتوان به مواردی همچون استفاده از ماشین چهار لایه فوردرینیر ، خط کوتینگ آنلاین ، سه خط مجزا خمیرسازی و سیستم جوهرزدایی پیشرفته اشاره نمود.

یکی از ارزش های محوری شرکت کویر مقوا از بدو تاسیس، حفظ و صیانت از محیط زیست و صنایع سبز بوده است و در این راستا دو گام شایان توجه را به شرح ذیل برداشته است :

  • استفاده از انواع کاغذ و مقوای بازیافتی به عنوان مواد اولیه در جهت جلوگیری از قطع درختان
  • بهره برداری یکی از بزرگترین و مجهزترین تصفیه خانه های فاضلاب کشور در صنعت کاغذ و مقوا در راستای کاهش مصرف آب و حفظ محیط زیست

پس از گذشت یک سال از بهره برداری ، شرکت کویرمقوا اردستان توانسته است با طرح های توسعه جدید خود علاوه بر ارائه انواع محصولات به بازارهای داخلی با سرعتی فزآینده به حضور در بازارهای بین المللی بیاندیشد. امید بر آن است با اتکا به خداوند متعال و توانمندی نیروهای داخلی باعث ارتقاء و شکوفایی میهن عزیزمان ایران شویم.

شرکت کویر مقوا اردستان تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی شرکت کویر مقوا اردستان جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تامین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی این شرکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثری رضایت آنان است، در دستور کار ما قرارگرفته و به همین منظور نیز افزایش  بهره وری ، بهبود مستمر، ارتقای دانش و کاهش هزینه ها جزو اولویت ها و برنامه های مدیران شرکت کویرمقوا اردستان است.

در این میان شرکت کویر مقوا اردستان با داشتن تجارب مفید، همواره تلاش نموده است گام هایی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا مجال تامین رضایت حداکثری مشتریانش را داشته باشد.

بنام خدا
با افتخار اعلام میکنم ما در کارخانه کویر مقوا اردستان با تلاش مجدانه و شبانه روزی در مسیری حرکت می کنیم که نتیجه آن خودباوری ملی در صنایع تولید مقوا است .ما تمام توان خود را بکار گرفته ایم تا در کنار اشتغال زایی در یکی از مناطق محروم کشور عزیزمان با حداقل امکانات محصولاتی تولید کنیم که تا به امروز صنایع چاپ و بسته بندی برای تهیه و خرید آن ناچار به واردات آن بودند .اندیشه ما تولید ناب با تکیه بر صنعت سبز بازیافت و خودداری از آلودگی محیط زیست است . امیدواریم در کنار سایر تولیدکنندگان کاغذ و مقوای داخل کشور ، شرایطی ایجاد کنیم تا مصرف کننده بتواند از محصولات با کیفیت با قیمت رقابتی بهره مند گردد .